Киев магазин шины и диски. Автошины купить KS-(067) 446-90-25, MTS- (066) 618-16-40, (044) 497-95-16
                
Легковые шины 4х4 шины Легкогрузовые шины Индустриальные шины Грузовые шины Сельхоз шины
Каталог шин

В помощь

Услуги
Нова шина 2009 -NOKIAN Z SUV

02-06-2009

Нова Nokian Hakka Z SUV, спеціально розроблена для важких північних умов, задовольняє бажанням автомобіліста: вона швидко обертається, легко і точно виконує команди водія, має низьку масу, але водночас високу міцність. Ця нова спеціалізована шина поєднує великі розміри та ефектний вигляд зі справжньою елегантністю та швидкістю. До того ж, новинка створює мало шуму і без проблем справляється навіть з екстремальними умовами.

Дизайн поверхні покришки робить цю шину безпечною та поліпшує її реакцію на нерівності дороги. Посилена центральна зона шини, жорстка, негнучка зовнішня сторона плечової зони, а також технічно перевірений асиметричний дизайн гарантують чудові їздові характеристики. Ребра в центральній ділянці підвищують рівень безпеки шини і роблять чіткішим її контакт з дорогою.

Бортова зона нової шини була повністю оновлена. Кільцевий підсилюючий брекер, безшовна будова міцного бортового кільця, а також шашки, що служать опорою бортовій зоні, роблять керування автомобілем чіткішим та дозволяють водію краще відчувати автомобіль та дорогу. Крім того, бортова ділянка шини, яка спеціально розроблялася з урахуванням умов експлуатації міських позашляховиків (SUV), також захищає обід колеса.

Переваги, які дає ця ретельно продумана конструкція, - це швидка реакція на повороти керма та низька кількість тепла, що виділяється під час роботи шин. Ця шина не перегрівається та ідеально виконує команди водія.

 

„Cool Zone Concept": натуральна рапсова олія плюс сила технології

Найважливіші інновації, застосовані в Nokian Hakka Z SUV, - багатошарова структура поверхні, суміш рапсової олії (олії каноли) та силіки та нова геометрія поверхні - роблять нову шину унікальною.

Той шар багатошарової структури, що найдальше розташований від поверхні шини, - це тонкий шар гумової суміші, що сприяє зменшенню нагріву та опору коченню. Еластична суміш, що утворює проміжний шар структури, дозволяє протектору швидше реагувати на повороти керма порівняно з протекторами зі стандартних сумішей. Як результат, контакт з дорогою стає кращим і чіткішим, а стійкість автомобіля на нерівній, вкритій вибоїнами дорозі значно поліпшується.

Ця нова суміш протектора, що складається з рапсової олії та силіки та була розроблена для Nokian Hakka Z SUV, забезпечує чудове зчеплення з вологою поверхнею, особливо за низьких температур. Суміш ефективно зменшує шум, що утворюється під час контакту шини з жорстким асфальтом. А отже, ця шина є малошумною та приємною в керуванні.

 

Вдала комбінація силіки для літа та рапсової олії значно зменшує опір коченню шини, що дозволяє зменшити витрату пального, рівень токсичних викидів та збільшити корисну роботу двигуна.

 Нова шина була розроблена для швидкої їзди. Її рейтинги швидкості включають V- (210 км/год), W- (270 км/год) та Y-(300 км/год). Діапазон типорозмірів - від 17 до 22 дюймів.

 

Властивості:

 • Висока зносостійкість, що відповідає умовам експлуатації міських позашляховиків
 • Відмінне зчеплення навіть в екстремальних умовах
 • Висока продуктивність
 • Очищені масла
 • Відполіровані канавки
 • Внутрішня і зовнішня частини плечової зони
 • Безпека під час їзди та індикатор планування
 • Подвійний захист диска
 • Інформаційна ділянка
 • Безшовна будова бортового кільця
 • Ущільнювальне кільце

 Логин
Логин
Пароль
    Регистрация
Новости, Акции

Подписаться на новости

Лидеры продаж

Летние шины 205/60 R16

2068 грн.

MY-02 Sporty Style

Зимние шины 215/60 R16

грн.

LW71

Зимние шины 255/55 R18

грн.

I Zen KW31

Зимние шины 235/55 R17

грн.

I Zen KW31

Зимние шины 185/65 R15

1121 грн.

LW71


Статьи